Roadshow s Českým Impulsem

Kalendář akcí 2019

adhr-2017-pyros-bvv-05-31-2017--12

Prezentační týmy ankety Dobrovolní hasiči roku zahájí letošní návštěvy po akcích dobrovolných hasičů již v dubnu. V rámci 9. ročníku ankety jsme připraveni navštívit všechny kraje České republiky a díky dvojnásobnému nasazení týmů navštívíme každý kraj nejméně dvakrát. Vedle informací o pravidlech, možnostech přihlášení nebo cenách, které obdrží letošní finalisté, si budete moci prohlédnout a někdy i přímo vyzkoušet profesionální ruční techniku značky STIHL nebo dopravní automobily FORD. Roadshow, která jsou pořádána ve spolupráci s Rádiem Impuls, začnou v měsíci dubnu. Termíny a přehled míst naleznete v kalendáři Roadshow s Rádiem Impuls. V případě zájmu rádi přijedeme i k Vám. Do Roadshow je možné se přihlašovat do 31. srpna na stránce níže nebo nám můžete psát na office@adhr.cz

 

Přihlášení je aktivní od 1. března 2019 12:00 hod. do 31. srpna 2019 do 12:00 hod.

Datum Kraj Okres Místo Název soutěže
5.7. Vysočina Havlíčkův Brod Vepříkov, hřiště Tour de Vepříkov
5.7. Ústecký Litoměřice Klapý,
fotbalové hřiště,
PSČ: 411 16
21. ročník Klapské proudnice v požárním útoku mužů i žen
6.7. Jihočeský  Prachatice Borová Lada, hřiště  Oslavy 130. výročí založení SDH Borová Lada
14.7. Jihomoravský Vyškov Tučapy místní hřiště O pohár starosty SDH Tučapy v PÚ
20.7. Jihomoravský Znojmo Miroslav O pohár města Miroslav
27.7. Jihomoravský Blansko Borotín u Boskovic, náměstí Oslavy 130. výročí založení SDH + soutěž TFA

 

Den Datum Kraj Okres Místo Název soutěže
sobota 1.6. Jihomoravský Brno Brno, bvv PYROS
sobota 1.6. Ústecký  Litoměřice Nové Dvory – ZJISTI MÍSTO Nové Dvory (LT) – soutěž KL
neděle 2.6. Moravskoslezský  Nový Jičín Výškovice, místní hřiště XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
neděle 2.6. Jihočeský Prachatice   Budilov, 38481 Čkyně – cesta ke sportovnímu areálu bude značena cedulemi  Největší ligová hasičská soutěž na Jihozápadě ČR „Jih proti Západu“. 
Sobota 8.6. Královehradecký Rychnov nad Kněžnou Peklo nad Zdobnicí, areál Roští (nohejbalové hřiště) Vítání léta – společenská akce, hasičská technika, soutěže atp
sobota 8.6. Středočeský Kladno Brandýsek,
Slánská 396
Oslavy výročí 130. let od založení SDH Brandýsek
neděle 9.6. Moravskoslezský  Opava Chlebičov, areál koupaliště Lipjo 4.kolo Moravskoslezského poháru
neděle 9.6. Olomoucký Přerov Křenovice, hřiště TJ Sokol Křenovice O pohár starosty
sobota 15.6. Ústecký  Litoměřice Litoměřice na Střeleckém ostrově Den záchranářů Ústeckého kraje
sobota 15.6.  Jihomoravský Hodonín Žarošice, hřiště Oslava 120. výročí založení SDH Žaročice
neděle 16.6. Středočeský Mladá Boleslav Chotětov, fotbalové hřiště Chotětovský pohár
neděle 16.6. Středočeský Kutná Hora Kutná Hora, městský stadion Olympia Krajská soutěž v požárním sportu
sobota  22.6. Jihočeský Písek Oldřichov u Písku Výročí 90. let a memoriál Josefa Bláhy
sobota 22.6. Moravskoslezský  Nový Jíčín Studénka, ul. Butovická 887 oslava 140. let založení SDH Studénka – Butovice
neděle 23.6. Jihočeský Jindřichův Hradec Hamr, hřiště Hamr Setkání přípravek a soutěž v PÚ žákovských kolektivů
neděle 23.6. Vysočina Třebíč Kněžice Memoriál A. Šloufa
sobota 29.6. Ústecký Louny Jimlín O pohár SDH Jimlín
sobota 29.6. Královehradecký Trutnov Dubenec, hasičský areál JL Dubenec
sobota 30.6.-.1.7. Středočeský Benešov Vlašim MČR Plamen 
neděle 30.6. Zlínský Zlín Sazovice Hasičský den

 

Den Datum Kraj Okres Místo Název soutěže
středa 1.5. Zlínský  Zlín  Trnava 1. ročník prvomájové hasičské soutěže
sobota 4.5. Plzeňský Domažlice Pasečnice, hřiště pod hospodou Memorial Františka Svobody
sobota 4.5. Olomoucký Olomouc Ludeřov, asfaltová dráha v Ludeřově O putovní pohár sv. Floriána 
neděle 5.5. Zlínský  Uherské Hradiště Krhov, Výcviková základna Krhov O pohár starosty SDH Bojkovice
neděle 5.5. Moravskoslezský  Opava Závada, hřiště TJ Sokol O putovní pohár starosty SDH
středa 8.5. Plzeňský Plzeň Hradec u Stoda Memoriál V.Kašpárka
sobota 11.5. Jihočeský Tábor Dvorce O pohár SDH Dvorce
sobota 11.5.  Vysočina Žďár nad Sázavou Stadión za III. ZŠ Oslavická 49. ročník Memorialu Jaroslava Vaňka v PÚ
neděle 12.5. Plzeňský Plzeň Plzeň – Bolevec Junior cup
neděle 12.5. Liberecký Jablonec nad Nisou Velké Hamry, fotbalové hřiště Hamrovský pohár
sobota 18.5. Středočeský Mladá Boleslav Kosmonosy, fotbalové hřiště Memoriál Josefa Ryse
sobota 18.5. Karlovarský  Karlovy Vary Žlutice, Velké náměstí Soutěž v PÚ –
O pohár starosty města
neděle 19.5. Liberecký Liberec Radimovice, naproti zámku Sychrov Sychrovský pohár
neděle 19.5. Zlínský  Uherské Hradiště Jarošov O putovní pohár SDH Jarošov
sobota 25.5. Plzeňský Plzeň-jih Oplot O pohár SDH Oplot
sobota 25.5. Jihočeský Jindřichův Hradec Heřmaneč, O pohár starosy obce
neděle 26.5. Jihočeský Jindřichův Hradec Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
neděle 26.5. Jihomoravský Znojmo Jezeřany – Maršovice, sportovní areál Soutěž v PÚ, 1. kolo Znojemské ligy a 2. kolo Břeclavské ligy

 

Den Datum Kraj Okres Místo Název soutěže
sobota 13.4. Zlínský Vsetín Vsetín město – hřiště Velikonoční pohár
sobota 20.4. Pardubický Pardubice Dačice – fotbalové hřiště  Memorial Antonína Hory
sobota 27.4. Pardubický Pardubice  Holice – náměstí TGM 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
sobota 27.4. Vysočina Třebíč Lhotice, fotbalové hřiště ve vsi  Lhotice 2019 – Pohárová soutěž
Neděle 28.4. Jihomoravský Blansko Křtiny náměstí 18. Hasičská pouť Křtiny
Neděle  28.4. Zlínský Uherské Hradiště Kunovice – hřiště u ZŠ Pálenice Putovní Pohár Kunovic