Roadshow s Českým Impulsem

Kalendář akcí 2018

adhr-2017-pyros-bvv-05-31-2017--12

Prezentační týmy ankety Dobrovolní hasiči roku zahájí letošní návštěvy po akcích dobrovolných hasičů již v dubnu. V rámci VIII. ročníku ankety jsme připraveni navštívit všechny kraje České republiky a díky dvojnásobnému nasazení týmů navštívíme každý kraj nejméně dvakrát. Vedle informací o pravidlech, možnostech přihlášení nebo cenách, které obdrží letošní finalisté, si budete moci prohlédnout a někdy i přímo vyzkoušet profesionální ruční techniku značky STIHL nebo dopravní automobily FORD. Roadshow, která jsou pořádána ve spolupráci s Rádiem Impuls, začnou v měsíci dubnu. Termíny a přehled míst naleznete v kalendáři Roadshow s Rádiem Impuls. V případě zájmu rádi přijedeme i k Vám. Do Roadshow je možné se přihlašovat do 31. srpna na stránce níže nebo nám můžete psát na office@adhr.cz

Den Datum Čas Kraj Okres Místo Název soutěže
sobota 18.08.18   Vysočina Havlíčkův Brod Přibyslav Pyrocar 2018
sobota 18.08.18   Jihomoravský Blansko Ostrov u Macochy 130. výročí založení SDH
pátek  – neděle 24.08.18 – 26.08.18   Liberecký Liberec městský stadion Mistrovství republiky v PS 2018

 

Den Datum Čas Kraj Okres Místo Název soutěže
čtvrtek 05.07.18   Olomoucký Prostějov Žešov Soutěž v PÚ-O hodový pohár SDH
čtvrtek 05.07.18 12:30 Zlínský Vsetín Horní Bečva – HB centrum O sousoší Cyrila a Metoděje
pátek 06.07.18 14:00 Moravskoslezský Nový Jičín Rybí Spáleniště 2018
pátek 06.07.18 11:00 Vysočina Havlíčkův Brod Žižkovo Pole HB liga
sobota 07.07.18   Olomoucký Šumperk Podolí, Mohelnice
Hřiště
PS M + Ž + V
sobota 07.07.18 9:30 Plzeňský Tachov Staré Sedliště 14. r. Memoriál Ondřeje Potočného
neděle 08.07.18   Pardubický Ústí nad Orlicí Dolní Třešňovec O pohár Dolního Třešňovce – liga MH
neděle 08.07.18 10:00 Zlínský Vsetín Velké Karlovice Valašský širák
neděle 08.07.18 14:00 Zlínský Vsetín Velké Karlovice Požární útok-mladí hasiči
sobota 14.07.18 13:00 Jihočeský Český Krumlov Mojné O pohár obce Dolní Třebonín
sobota 14.07.18 9:00 Ústecký Litoměřice Lukavec TOHATSU Fire Cup
neděle 15.07.18 10:00 Ústecký Litoměřice Podsedice Krušnohorská liga
neděle 15.07.18 14:00 Zlínský Vsetín Prlov – Hřiště Pohárová soutěž
sobota 21.07.18 13:00 Jihočeský Český Krumlov Besednice – náves Memoriál Vr. Nováka
sobota 21.07.18 10:00 Plzeňský Plzeň-sever Brodeslavy Extraliga ČR v požárním útoku
neděle 22.07.18 13:00 Moravskoslezský Nový Jičín Palačov O pohár starosty SDH
sobota 28.07.18   Plzeňský Tachov Halže O pohár starosty obce
sobota 28.07.18   Moravskoslezský Opava Březová, hřiště SDH Mezinárodní setkání obci s názvem
Březová a Brezová v požárním sportu.
neděle 29.07.18   Olomoucký Přerov Valšovice Stříbrná proudnice
Den Datum Čas Kraj Okres Místo Název soutěže
Sobota 2.6.2018 13:00 Jihočeský Jindřichův Hradec Heřmaneč O Pohár SDH Heřmaneč
Neděle 3.6.2018 11:00 Jihočeský Český Krumlov Třísov Putovní pohár SDH
Sobota 2.6.2018 8:00 Vysočina Havlíčkův Brod Mírovka,

Havlíčkův Brod

Okrsek č. 9
Neděle 3.6.2018 9:00 Karlovarský Sokolov Bezručova ulice,

Chodov

Krajská liga Mladých hasičů
Pátek 8.6.2018 19:00 Moravskoslezský Frýdek-Místek Vyšní Lhoty O pohár FireTV +
O pohár hory Prašivé MH
Sobota 9.6.2018 14:00 Liberecký Liberec Příšovice 92 Podkozákovská liga 2018
Sobota 9.6.2018 13:00 Středočeský Nymburk Chroustov 81 140 let SDH
Neděle 10.6.2018 14:00 Olomoucký Šumperk Václavov, hřiště 125 let založení SDH
Neděle 10.06.18 10:00 Olomoucký Šumperk Dolní Studénky 314,
dráha SDH
PS M + Ž + V
Neděle 10.06.18 11:00 Vysočina Žďár nad Sázavou STRÁNECKÁ ZHOŘ Regional Cup Mládeže
Sobota 16.6.2018 14:30 Moravskoslezský Frýdek-Místek Žabeň 44. ročník – O pohár starosty obce Žabeň
Sobota 16.6.2018   Zlínský Vsetín Ratiboř 361 Soptíkův den –
hasičský den se spoustou zábavy
Neděle 17.6.2018 10:00 Ústecký Teplice Světec o pohár starostky obce
Neděle 17.6.2018   Vysočina Žďár nad Sázavou ZNĚTÍNEK Regional Cup Mládeže
Sobota 23.6.2018   Plzeňský Plzeň Plzeň, 33. ZŠ OBLASTNÍ KOLO PS
Neděle 24.6.2018   Plzeňský Plzeň-jih Hasičské cvičiště
Dnešice-Kozlice

 

soutěž MH v uzlové štafetě a PÚ
Sobota 23.6.2018   Ústecký Teplice Košťany o pohár starosty sboru + 85. výročí sboru 
Neděle 24.6.2018 9:00 Liberecký Liberec Dolní Řasnice O pohár velitele SDH
Úterý 26.6.2018   Jihomoravský Brno – venkov Sivice Prázdninový pohár okrsku Pozořice
Sobota 30.6.2018   Středočeský Mělník Kralupy nad Vltavou
– Minice
Oslavy 90. let od založení sboru
Sobota 30.6.2018 10:00 Moravskoslezský Frýdek-Místek Řeka 25. ročník O pohár starosty obce Řeka
Neděle 1.7.2018 13:30 Olomoucký Olomouc Těšetice Netradiční hasičská soutěž
Neděle 1.7.2018 13:30 Zlínský Zlín Sazovice Hasičský den
Den Datum Čas Kraj Okres Místo Název soutěže
Neděle 06.05.18 13:00 Vysočina Žďár nad Sázavou Heřmanov,
Obecní úřad
Heřmanovská savice
Úterý 08.05.18 12:00 Královehradecký Hradec Králové Chlumec nad Cidlinou,
Na Hatích
Chlumecký pohár
Sobota 12.05.18 8:00 Středočeský Nymburk Všechlapy 195
TJ Sokol
VŠECHLAPSKÉ  NASÁTÍ
Sobota 12.05.18 8:30 Liberecký Semily Bozkov Pohár O dráčka Soptíka
Neděle 13.05.18 8:30 Pardubický Pardubice Dříteč okresní kolo Pardubice
Neděle 13.05.18 8:00 Pardubický Svitavy Kamenec u Poličky 215 OK mužů a žen – Borová,
OK dorostu – Svitavy
Neděle 13.05.18 13:00 – 17:00 Zlínský Zlín ulice Padělky, Lukov O pohár starosty obce Lukov
Sobota 19.05.18 13:00 Královehradecký Jičín Gebauerova, Mlázovice Výročí 115. let SDH Mlázovice
Sobota 19.05.18 13:00 Karlovarský Karlovy Vary Velké náměstí,
Žlutice
Soutěž v požárním útoku – O pohár starosty města
Sobota 19.05.18 9:00 – 11:00 Pardubický Svitavy Jevíčko, Školní Hřiště
– K.H.Borovského
Pohár Malé Hané
Neděle 20.05.18 14:30 Olomoucký Prostějov Mořice 151 Memoriál J.Nováka
Neděle 20.05.18 9:00 Olomoucký Prostějov Mořice 151 O pohár SDH Mořice
Neděle 20.05.18 13:00 Vysočina Žďár nad Sázavou Meziboří 3, Strážek Soutěže v požárním útoku
Sobota 26.05.18 do 15:00 Královehradecký Hradec Králové Podoliby Okrsková soutěž okrs. č. 18
+ oslavy 120 výročí založení SDH
Sobota 26.05.18 20:00 Jihomoravský Vyškov Hostěrádky-Rešov Memoriál mjr. Jana Červinky
             
Neděle 27.05.18 9:00 Liberecký Liberec Rynolstická, Liberec 33 Dvojboj Sv. Floriána
Neděle 27.05.18 8:00 Královehradecký Trutnov Úpice
Regnerova 769
OK Dorost