PŘIHLAŠOVÁNÍ


Přihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2021

Všechny jednotky a sbory dobrovolných hasičů se mohou od dnešního dne hlásit do letošního, už 11. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku. Partneři ankety tak oceňují profesionalitu zásahů a preventivní činnost sborů a hasičských sborů. Popis skutečného zásahu nebo činnosti z období 1.7.2020 až 30.6.2021 může přihlásit každá jednotka nebo sbor z České republiky do 25.7.2021. Z nich pak odborná porota vybere 50 finalistů, kteří v listopadu obdrží prestižní ocenění „Dobrovolní hasiči roku 2021“. Vítězové na prvních třech místech opětobdrží finanční a věcné ceny za více než 2 miliony korun, které jim poslouží k nákupu nové hasičské techniky a vybavení.

Anketa je, stejně jako v předchozích letech, rozdělena do dvou kategorií. První je určena jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí, u kterých se posuzuje zejména profesionalita, s jakou byl přihlášený zásah proveden. Druhá kategorie je určena sborům dobrovolných hasičů nebo hasičským sborům, u kterých se oceňuje například preventivní činnost. Rozhodným obdobím obou kategorií je časový úsek od 1. 7. 2020 do 30. 6. 2021.

Přihlašovací formulář jednotky

Přihlašovací formulář sboru

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti, které poskytli partneři ankety.