PŘIHLAŠOVÁNÍ

adhr-2016-vyhlaseni-vysledkuPřihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2019

Ve středu 10. dubna 2019 bylo spuštěno přihlašování do 9. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku, která přináší řadu příležitosti pro jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé České republiky. S letošním 9. ročníkem přinášíme řadu pozitivních změn v podobě navýšených cen a další. Přihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2019 probíhá v I. a II. kategorii v období od 10. dubna do 10. července.

Anketa je, stejně jako v předchozích letech, rozdělena do dvou kategorií. První je určena jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí, u kterých se posuzuje zejména profesionalita, s jakou byl přihlášený zásah proveden. Druhá kategorie je určena sborům dobrovolných hasičů nebo hasičským sborům, u kterých se oceňuje například preventivní činnost. Rozhodným obdobím obou kategorií je časový úsek od 1. 7. 2018 do 30. 6. 2019., viz pravidla

Přihlašovací formulář jednotky

Přihlašovací formulář sboru

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti, které poskytli partneři ankety.