PŘIHLAŠOVÁNÍ

adhr-2016-vyhlaseni-vysledkuPřihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2018

V pátek 6. dubna 2018 bylo spuštěno přihlašování do VIII. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku, která přináší řadu příležitosti pro jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé České republiky. S letošním VIII. ročníkem přinášíme řadu pozitivních změn v podobě navýšených cen a další. Přihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2018 probíhá v I. a II. kategorii v období od 6. dubna do 15. července.

Anketa je, stejně jako v předchozích letech, rozdělena do dvou kategorií. První je určena jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí, u kterých se posuzuje zejména profesionalita, s jakou byl přihlášený zásah proveden. Druhá kategorie je určena sborům dobrovolných hasičů nebo hasičským sborům, u kterých se oceňuje například preventivní činnost. Rozhodným obdobím obou kategorií je časový úsek od 1. 7. 2017 do 30. 6. 2018.

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti a to v souhrnné výši 2,4 mil. korun, které poskytli partneři ankety.