Galavečer

Upozornění: Z důvodu nedoručení vstupenek některým pozvaným hostům a finalistům bude možný vstup na základě uvedení jména při vstupu na večer, kde vám současně sdělíme číslo stolu. Děkujeme za pochopení.

Slavnostní vyhlášení výsledků VIII. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku se bude konat ve středu 14. listopadu 2018 v architektonicky skvostném prostředí pavilonu A1 na brněnském výstavišti. Živý přenos, který budete moci sledovat na webových stránkách www.adhr.cz začne již několik minut před 18. hodinou. Celkem bude vyhlášeno 30 jednotek a sborů s největším počtem hlasů, ale ocenění si odveze všech 50 finalistů letošního ročníku.

Moderátorem večera bude Petr Rychlý. V rámci hudebního programu vystoupí patronka ankety Ilona Csáková, zpěvák Petr Kolář a Meky Žbirka se členy své kapely. I tentokrát bude večer probíhat za přítomnosti kamer České televize. Věříme, že i tentokrát se bude jednat o večer plný zábavy s důstojným oceněním a poděkováním všem dobrovolným hasičů za jejich činnost.

BVV_A1

 

Informace pro účastníky (finalisté a pozvaní hosté)

Pro finalisty a pozvané hosty je zajištěn příjezd autem bránou č. 4 ( z ulice Křížkovského) až k pavilonu A s možností parkování na volné ploše A. Vjezd bude možný po předložení platné vstupenky. Vstup pro pěší přes Kongresové centrum, vchod E a G2. S ohledem na organizační zajištění žádáme všechny účastníky o příchod v 17:30 minut. Doporučujeme slavnostní společenský oděv. Před zahájením večera i v jeho průběhu bude možné využít drobné občerstvení. Po skončení předávání bude následovat slavnostní večeře a společenské setkání v Hotelu Voroněž, v jehož průběhu zazpívají Ilona Csáková a Petr Kolář.

https://www.bvv.cz/veletrhy-brno/planek-vystaviste/

 

areál BVV

Partner slavnostního vyhlášení Ankety Dobrovolní hasiči roku 2018

Veletrhy Brno, a.s.

 

bvv_150px

 

KOBIT, spol. s r. o.

KOBIT-THZ_oficialni_150px

 

Scania Czech Republic s.r.o.

scania_logo_partner_adhr_2018_150px