Anketa Dobrovolní hasiči roku 2017 může přijet i k Vám

ADHR-roadshow-2015-den-s-hasici-v-Raksicich-deti-a-pena

Také v roce 2017 připravujeme pro jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé České republiky finanční i věcné dary na pořízení hasičské techniky a vybavení, které můžete získat prostřednictvím ankety Dobrovolní hasič roku. Stejně jako v uplynulých letech plánujeme se stánkem ankety navštívit desítky hasičských akcí, na kterých Vás seznámíme zejména s aktuálními pravidly, způsobem zapojení a přihlášení i se zásahy a akcemi úspěšných finalistů uplynulých ročníků. Představíme i partnery, kteří si hasičů váží a dlouhodobě je podporují.

Rádi a zdarma s našim informačním stánkem přijedeme na Vámi pořádanou akci a seznámíme Vás i veřejnost s možností účasti v letošním ročníku ankety, která je oceněním za skutečně provedené zásahy a preventivní či výchovné akce.  Akce navštěvujeme především o víkendech od dubna do července. V případě zájmu nás stačí kontaktovat na emailu office@adhr.cz nebo můžete vyplnit formulář níže.

Během šesti ročníků již bylo oceněno 168 jednotek a sborů dobrovolných hasičů, kteří obdržely finanční a věcné dary v celkové hodnotě téměř 9 000 000 Kč. Jak toho dosáhly? To vám rádi sdělíme na našem stánku, se kterým přijedeme i k Vám.

Přihlašovací formulář je aktivní od 4. dubna 2023 do 9. srpna 2023.

,