BLÍŽÍ SE KONEC HLASOVÁNÍ V ANKETĚ DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2019

Už jen do neděle 20. 10. 2019 lze hlasovat pro jednotky a sbory dobrovolných hasičů v rámci 9. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči.  Pořadí u 5 jednotek a 5 sborů dobrovolných hasičů v každé z pěti soutěžních oblastí určí množství platných hlasů. Po tomto termínu bude hlasování ukončeno a výsledky se finalisté dozví při slavnostním vyhlášení 20.11.2019 v 19 hod. v BobyHall v Brně, které budeme vysílat živě na www.adhr.cz. Televizní záznam, pak bude k vidění na ČT začátek prosince. 

Finalisty nominovala Odborná porota Ankety do závěrečného finálového kola, nyní usiluje o každý hlas, který jim pomůže umístit se na prvních třech místech ve všech pěti oblastech. Finalisté obdrží 1 400 000 Kč a věcné dary v hodnotě dalších více jak 400 000 Kč.

Hlasovat lze dvěma způsoby. Buď prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety www.adhr.cz, anebo zasláním hlasovací SMS. Do hlasování se může zapojit široká veřejnost, nejen hasičská obec. Každý hlasující může hlasovat oběma způsoby a přidělit svůj hlas jedné jednotce i jednomu sboru, a to v každé z pěti soutěžních oblastí. Hlasující může tedy udělit maximálně 5 hlasů jednotkám a 5 hlasů sborům prostřednictvím hlasovacího formuláře, a jeden hlase jednotce a jeden hlas sboru zasláním SMS. Přesný postup hlasování je popsán na stránkách ankety.

,