BLÍŽÍ SE VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ADHR 2022

Přesně za týden převezmou dobrovolní hasiči ocenění jednotky sbory a kolektivy dobrovolných hasičů, které získali v rámci 12. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku. Živý přenos slavnostního večera můžete sledovat i vy, prostřednictvím přímého přenosu na webu www.adhr.cz

Vedle ocenění finalisté na prvních třech místech obdrží finanční i věcné ceny za více jak 2,4 milionů korun na podporu jejich činnosti. Jednou z věcných cen, kterou už sedmým rokem dostává každý z 30 oceňovaných jsou profesionální radiostanice Hytera od partnera Ankety, společnosti DCom.

DCom – profesionální radiostanice Hytera

Neustále vyvíjíme a vyrábíme nové produkty na základě informací od našich zákazníků, kteří využívají nejnovější technologie a poznatky z oblasti profesionálních komunikací. V letošním roce jsme představili zcela novou modelovou řadu H. Řada H přestavuje nový vrchol nabídky pro digitální standard DMR. První dva zástupci v nové modelové řadě jsou přenosné digitální vysílačky Hytera HP685 a HP605. Obě vysílačky v sobě spojují mnoho výjimečných vlastností, které uživateli zajistí spolehlivou komunikaci a bezpečnost a umožňují soustředit se na práci. To přispívá k produktivitě a efektivitě celé organizace. Finalisté letošního ročníku Ankety tak budou jedni z prvních, kteří je budou moci získat.

,