Blíží se zahájení ankety Dobrovolní hasiči roku 2020

Už v pátek 29. 5. 2020 začne jubilejní 10. ročník ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého mohou jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé ČR přihlásit své zásahy a akce pořádané v období 1.7.2019 – 30.6.2020. Vaše jednotka nebo sbor dobrovolných hasičů či hasičský sbor tak má příležitost získat za svou obětavou práci veřejné ocenění společně s finančními prostředky na pořízení nové hasičské techniky nebo vybavení pro svoji hasičskou činnost. Tiskovou konferenci můžete sledovat živě 29.5. od 10 hodin na www.adhr.cz, v jejímž průběhu se představí také patroni Ankety, Ilona Csáková, Ondra Vetchý a Petr Rychlý.

Přihlašování trvá až do 25. července

Elektronický formulář a pravidla budou dostupná hned po zahájení na internetových stránkách www.adhr.cz. Jednou z několika změn letošního ročníku, která se týká právě zahájeného přihlašování, je možnost veřejnosti, přihlásit jednotku nebo sbor, o které se domnívají, že si ocenění za svoji činnost zaslouží. Podmínkou je souhlas zástupce jednotky nebo sboru. Jednotlivé přihlášky vyhodnotí odborná komise.

Přijedeme, předvedeme, vysvětlíme!

Seznámit se s pravidly a podmínkami letošního ročníku můžete také během Roadshow s Ráááádiem Impuls, v rámci které navštěvujeme akce pořádané dobrovolnými hasiči s prezentačním stánkem Ankety a seznamujeme zájemce s postupem přihlášení i cenami. Finanční podporu i ceny pro finalisty poskytli partneři Ankety. Zájemci o přítomnost anketního stánku mohou již nyní vyplnit elektronický formulář na stránkách ankety www.adhr.cz. Roadshow s Ráááádiem Impuls se koná po celé ČR.

,