DALŠÍ MOŽNOST POMOCI POTŘEBNÝM – MISE NOVÝ DOMOV

Na žádost tvůrců pořadu Mise nový domov vás jménem spolku Svatý Florián – Dobrovolní hasiči roku oslovujeme s možností pomoci potřebným lidem ve vašem okolí, kterým jste v rámci vaší dobrovolné hasičské činnosti pomáhali nebo víte, že si naši pomoc zaslouží. Popište nám jejich osud a bytové podmínky ve formuláři a my všechny vaše náměty předáme tvůrcům pořadu. O výsledku Vás budeme informovat.

Pro pořad MISE NOVÝ DOMOV  TV Nova jsme byli požádání o pomoc při vytipování rodin, které se ocitly v těžké situaci v souvislosti s bydlením. Hledá se rodina, která se ocitla v tíživé situaci především kvůli požáru či jiné živelné katastrofě. Víte-li o takové rodině nebo jste v posledním půl roce rodině, které např. vyhořel byt nebo se jim stala jiná událost v důsledku které žijí v nevyhovujících podmínkách pro bydlení, potřebují pomoc a nedokázali si dodnes všechno sami spravit, napište nám a pošlete na ně kontakt. Nebo znáte rodinu, která má jiný osud a je v těžké životní situaci ať už např. vlivem rodinných událostí, tragédií, nemoci, či „jen“ vinou nepříznivého osudu a zasloužila by si naši pomoc? Znáte ve vašem okolí někoho, kdo zachránil někomu život, ale sám je ve velké finanční nouzi a vinnou toho jeho rodina bydlí ve špatných podmínkách? Opět nám napište a my vaše náměty předáme. 

Zároveň budeme rádi, když naši výzvu pošlete dál, budete sdílet na facebooku, instagramu, twitteru, podělíte se s přáteli. Někde ve Vašem okolí může být rodina, kde děti bez naší pomoci, budou žít ve špatných podmínkách a Vy to můžete změnit.

https://www.facebook.com/misenovydomov/

https://novydomov.nova.cz

,