FireTV je novým mediálním partnerem ankety

FireTV je novým mediálním partnerem ankety Dobrovolní hasiči roku. Díky spolupráci se v letošním ročníku můžete těšit na online přenosy a medailonky. Televizní kanál FireTV zprostředkovává živé video přenosy z hasičských akcí a nebude chybět ani u zahajovací tiskové konference letošního ročníku Ankety. Přenosy bude možné sledovat online prostřednictvím webových stránek FireTV a kanálu youtube.
FireTV-je-novym-medialnim-partnerem-ankety

Za projektem FireTV stojí tým lidí z České a Slovenské republiky jenž si dal za cíl propagovat tento sport formou živých internetových přenosů, reportáží a propagačních videí. V loňském roce FireTV živě přeneslo přes internet více než 50 různých hasičských akcí, se sledovaností přes 100 000 diváků. Poskytli tím divákům a fanouškům požárního sportu audiovizuální zážitek z on-line přenosů jak z České republiky, tak ze zahraničí.

FireTV logo

FireTV přenášela nebo zaznamenávala veškerá mistrovství ČR v požárním sportu, Extraligu ČR v požárním útoku, Český pohár v běhu na 100m překážek a několik dalších divácky velmi aktraktivních soutěží a regionálních lig. V druhé polovině roku 2013 spustili také přenosy ze Slovenské republiky a rozšířili portfólio právě o tuto oblast. V jednání jsou také přenosy ze zahraničních akcí ve spolupráci s Mezinárodní federací požárního sportu.