Galavečer k slavnostnímu vyhlášení výsledků ankety

 

anketa-dobrovolni-hasici-roku-vyhlaseni-vysledku-2017

V sobotu 25. 11. 2017 proběhne slavnostní vyhlášení ankety Dobrovolní hasiči roku 2017. Již posedmé bude oceněno 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů, kteří se přihlásili do ankety, která je věnovaná podpoře a ocenění dobrovolné a obětavé práce. V letošním roce se k nim přidá v souladu s pravidly ještě pět kolektivů mladých hasičů SDH, kteří vyhráli v rámci mimořádné 3. kategorie k 45. výročí hry Plamen

Finalisté na prvních třech místech i letos díky partnerům ankety získají finanční a věcné ceny přesahující 2,3 miliony korun, mezi kterými najdou také zásahovou řezací techniku značky STIHL. 

Roli moderátorů letošního slavnostního večera přijala známá moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben. V rámci programu se můžete těšit na Ilonu CsákovouHelenu Vondráčkovou a Jožku Šmukaře. Letošní vyhlašování bude probíhat za přítomnosti televizních kamer v novém a časově méně náročném formátu.

I Vy můžete být u toho prostřednictvím živého streamu vysílaného 25. 11. 2017 od 17:55 na www.adhr.cz nebo pořadu – Dobrovolní hasiči roku 9. 12. 2017 od 17:00 hod. na programu ČT2.

Zveme vás ke sledování galavečera věnovaného všem dobrovolným hasičům z České republiky.