INFORMACE KE GALAVEČERU ADHR 2019

Slavnostní vyhlášení 9. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku se uskuteční ve středu 20. listopadu 2019 v 19:00 hodin. Živý přenos ze slavnostního vyhlášení výsledků bude možné sledovat na našem webu. Záznam pořadu budete moci zhlédnout na programu ČT2 v sobotu 7. prosince 2019 od 16:05 hod. Slavnostním vyhlášením ankety o nejlepší jednotky a sbory dobrovolných hasičů provede patron ankety Petr Rychlý. Nejen oceněným zahraje a zazpívá skupina Slza a také patronka ankety Ilona Csáková. Režie R. Petrenko.

Vstupenky, které Vám byly na základě registrace účasti na slavnostní vyhlášení 9. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku zaslány do mailu, si prosím vytiskněte nebo uložte do Vašeho mobilního telefonu. Jejich předložení bude nezbytné při vstupu, kde Vám hostesky po načtení uvedeného QR kódu sdělí číslo Vašeho stolu/zasedací pořádek. 

Program oceňování jednotek a sborů dobrovolných hasičů začíná ve středu 20. listopadu v 19 hodin v Zoner BOBYHALL, Cosmopolitan Bobycentrum, Sportovní 559/2A, Brno, vstup hostů do ZONER BOBY HALL bude umožněn již od 18 hodin. Zdvořile žádáme o příchod nejpozději v 18.30 hodin. Nápoje budou dostupné také již od 18 hodin a předpoklad zahájení večeře je plánován na 21:30 hodin po vyhlášení. Parkování je možné v místě konání akce. Zaslané požadavky na rezervaci ubytování v hotelu Cosmopolitan Bobycentrum byly předány a potvrzeny.

Drescode: slavnostní uniforma / black suit.

 

 

Partner galavečera

 

,