K OCENĚNÍ DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU SE PŘIHLÁSILO 120 JEDNOTEK A SBORŮ

Do 11. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku se se svými zásahy a dobrovolnou činností přihlásilo 120 jednotek a sborů dobrovolných hasičů. Aktuálně probíhá formální kontrola přihlášek v souladu s pravidly Ankety, po které bude následovat ověřování uvedených údajů. Všechny platné přihlášky budou poté předány členům Odborné poroty, která z nich nominuje 25 přihlášek JSDHO a 25 přihlášek SDH a HS na ocenění Dobrovolní hasiči roku, jejichž výsledné pořadí určí až finálové veřejné hlasování.

Akce ADHR ukončením přihlašování zdaleka nekončí. Po srpen a září nás můžete v rámci Roadshow s Českým Impulsem potkat na akcích dobrovolných hasičů nebo si s námi zasoutěžit na facebooku ankety.

 

 

Partner Ankety – společnost Martin Pavlík – Buď Fit

Jsme český projekt, který zkoumá možnosti biochemických procesů v lidském těle. Cílem našeho projektu je, mapování těchto procesů. Na základě získaných znalostí, výzkum a vývoj účinných látek, které pomáhají zkvalitňovat život každého znás. Komplexní přístup k řešení, je vždy naším hlavním směrem, jak nahlížet na aktuálně zkoumanou oblast. Naše produkty, přednášky, znalosti a zkušenosti Vám pomohou dosáhnout Vašeho zdravějšího, silnějšího, vitálnějšího, výkonnějšího a štíhlejšího já. Produkty, které vyrábíme, jsou vyráběny na území České republiky. Používáním těchto produktů podporujete naši zem, dáváte práci našim lidem, Vaše peníze zůstávají v České republice.

 

Metabolický systém zkoumáme z pohledu:

  • Vliv na správnou funkci imunitního systému
  • Regenerace mechanických částí lidského těla
  • Vliv na zpomalení stárnutí buněk
  • Celkové regenerace
  • Zlepšení kondice a výkonnosti
  • Redukce tukových tkání
,