Navštivte stánek ADHR na veletrhu PYROS

a zúčastněte se slosování o vstupenky na slavnostní vyhlášení 9. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku a osobně se setkejte s naší patronkou Ilonou Csákovou

Od 29. května do 1. června se na brněnském výstavišti otevře přehlídka požární a bezpečnostní techniky určená jak profesionálům z hasičských a policejních sborů, tak dobrovolným hasičům, bezpečnostním službám, pracovníkům v oboru BOZP a všem, kdo se chtějí seznámit s novými technologiemi a trendy.

Jako partner toho veletrhu zde budeme pro dobrovolné hasiče my, se stánkem Ankety, abychom vás mohli seznámit s pravidly a kritérii letošního 9. ročníkuNajdete nás na volné ploše F, stánek číslo 13. Každý kdo navštíví náš stánek, bude mít příležitost zúčastnit se slosování o vstupenky na galavečer slavnostního vyhlášení výsledků. Losování proběhne po ukončení veletrhu. Celkem bude vylosováno 5 šťastlivců, z nichž každý obdrží dvě vstupenky.

Kvalitní technika a vybavení pro hasiče přímo v akci

V rámci výstavních expozic letošního veletrhu PYROS se můžete těšit na širokou škálu hasičské techniky a vybavení od vozidel pro hasič až po různé technické zařízení pro požární ochranu a hasební techniku. Návštěvníci se mohou těšit na velmi atraktivní exponáty i živé ukázky zásahových akcí. Právě venkovní plochy jsou letos důležitým místem, které byste při návštěvě bezpečnostních veletrhů určitě neměli vynechat. Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje bude po celou dobu veletrhu přímo před zraky návštěvníků zajišťovat praktický výcvik hasičů. Atraktivně bude zastoupen také dynamickými ukázkami zásahové techniky na terénním polygonu IDET ARENA. 

Den bezpečnosti – Záchranáři dětem na brněnském výstavišti

V sobotu 1. června se na brněnském výstavišti koná akce Den bezpečnosti – Záchranáři dětem. Děti si vyzkouší třeba práci hasičů, policistů či záchranářů. Skvělou podívanou nabídne soutěž v disciplínách TFA o pohár prezídia Moravské hasičské jednoty.

Otevírací doba a vstupné

Bezpečnostní veletrhy IDET, PYROS a ISET jsou ve dnech 29. 5. a 30. 5. otevřeny od 9 do 18 hodin. První dva dny veletrhů je vstup umožněn pouze pro osoby starší 16 let. Věková hranice pro vstup na veletrhy v tyto dny je dána charakterem akce. Komplex bezpečnostních veletrhů je totiž určen zejména odborné veřejnosti a podléhá přísným bezpečnostním opatřením. V pátek 31. 5. je otevřeno od 9 do 17 hodin. V sobotu 1. 6. pak také od 9 do 17 hodin, avšak komerční část veletrhu IDET již nepokračuje. V tento den bude připraven program pro rodiny s dětmi v pavilonu Z a přístupné budou stále i expozice veletrhů PYROS a ISET. Vstupné na bezpečnostní veletrhy zakoupíte nejvýhodněji online za 210 Kč, na místě pak stojí základní vstupné 310 Kč. Podrobnosti najdete na www.pyros.cz.

,