Nenechte si ujít přímý přenos z vyhlášení Dobrovolní hasiči roku 2020

Slavnostní vyhlášení 10. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku proběhne již ve středu 16.12.2020 od 17:50 živě na streamu na webu www.adhr.cz. V rámci programu se můžete těšit i na moderátora a patrona Ankety Petra Rychlého, dále na patronku Ilonu Csákovou a do třetice také na patrona Ondřeje Vetchého. Dále vystoupí Monika Absolonová, Bára Basiková, 4 Tenoři a skupina Kamelot.

Právě na středu 16.12. bylo přesunuto vyhlášení Ankety z důvodu platnosti preventivních ochranných opatření, která se však nevyhnou ani středečnímu večeru. Tím nejvýznamnějším opatřením, které musíme dodržet je omezení počtu přítomných osob v sále. K naší velké lítosti se tak úplně poprvé bude tento slavnostní večer konat bez početné podpory zástupců jednotek a sborů dobrovolných hasičů, zástupců partnerů a dalších hostů. Celý večer však můžete sledovat v přímém přenosu na www.adhr.cz nebo na facebooku HZS ČR. Za vaši podporu formou sledování budeme moc rádi.

Věříme, že i přes veškerá omezení se nám podaří zpříjemnit středeční podvečer důstojným programem s dávkou humoru a zábavy a milých hostů. Těšíme se na Vás.

,