POSLEDNÍCH 5 DNŮ, KDY JE MOŽNÉ HLASOVAT PRO JEDNOTKU NEBO SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ROKU 2020

Už jen posledních 5 dnů můžete hlasovat pro oceněné jednotky a sbory dobrovolných hasičů v rámci probíhajícího 10. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2020. Hlasování určí pořadí oceněných jednotek a sborů dobrovolných hasičů nebo hasičských sborů v každé z pěti soutěžních oblastí. Hlasy lze zasílat jen do 20.10.2020 do 24:00 hod. Po tomto termínu bude hlasování ukončeno a výsledky se v případě, že to aktuálně platná protikoronová opatření dovolí, dozvíme při slavnostním vyhlášení 19. 11. 2020.  Postup hlasování i hlasovací formulář najdete přímo na stránkách ankety www.adhr.cz.

V letošním roce první tři finalisté s největším počtem hlasů obdrží díky partnerům Ankety finanční dary v celkové výši 1 750 000 Kč a věcné dary v hodnotě dalších téměř 600 000 Kč.

Generální partner Ankety společnost GasNet představuje novou značku

GasNet, provozovatel největší plynárenské distribuční soustavy v České republice, představuje v těchto dnech novou značku. Název GasNet zůstává. Pod novou značkou GasNet bude od této chvíle vystupovat také servisní společnost GridServices, která se v této souvislosti přejmenovala na GasNet Služby. Obě společnosti se nyní budou prezentovat a vystupovat jednotně pod novou značkou jako skupina GasNet. 

Skupina GasNet se dlouhodobě profiluje jako jeden z největších partnerů profesionálních i dobrovolných hasičů v České republice. Už 10 let je také generálním partnerem Ankety Dobrovolní hasiči roku. Dobré vztahy s hasiči jsou postaveny na mnohaleté vzájemné spolupráci a na sdílených hodnotách – spolehlivosti, bezpečnosti a profesionalitě.

,