PŘIHLAŠOVÁNÍ


Přihlašování do ankety Dobrovolní hasiči roku 2022

Jednotky a sbory dobrovolných hasičů z celé České republiky se od dnešního dne mohou hlásit do letošního, už 12. ročníku udílení ocenění Dobrovolní hasiči roku. Partneři Ankety, ale i široká veřejnost tak pravidelně vyjadřují poděkování za dobrovolnou, obětavou a současně profesionální činnost jednotek, sborů a hasičských sborů. Přihlašování zásahů, preventivní a výchovné činnosti s obdobím 1.7.2021 až 30.6.2022 může přihlásit každá jednotka nebo sbor z České republiky nejpozději do 27.7.2022. Z nich pak odborná porota vybere 50 finalistů, kteří v listopadu obdrží ocenění „Dobrovolní hasiči roku 2022“. Pro finalisty na prvních třech místech opět pořadatelé a partneři Ankety připravili finanční a věcné ceny, které jim pomohou k pořízení nové hasičské techniky a vybavení.

Anketa je, stejně jako v předchozích letech, rozdělena do dvou kategorií. První je určena jednotkám sboru dobrovolných hasičů obcí, u kterých se posuzuje zejména profesionalita, s jakou byl přihlášený zásah proveden. Druhá kategorie je určena sborům dobrovolných hasičů nebo hasičským sborům, u kterých se oceňuje například preventivní činnost. Rozhodným obdobím obou kategorií je časový úsek od 1. 7. 2021 do 30. 6. 2022.

Přihlašovací formulář jednotky

Přihlašovací formulář sboru

Přihlašovací formulář kolektiv

Na finalisty ankety čeká prestižní ocenění – skleněná zásahová helma, věcné dary a finanční prostředky na nákup nového hasičského vybavení, které potřebují ke své další činnosti, které poskytli partneři ankety.