Už jen dva dny bude probíhat hlasování v anketě Dobrovolní hasiči roku 2018

ADHR-vyhlaseni-vysledku-768x512

Přesně 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů, které nominovala Odborná porota Ankety do závěrečného finálového kola, nyní usiluje o každý hlas, který jim pomůže umístit se na prvních třech místech ve všech pěti oblastech. Hlasování končí 25. října. Finalisté obdrží 1 750 000 Kč a věcné dary v hodnotě přes 600 000 Kč.

“Vybrat ze všech přihlášených pouze 25 finalistů v každé kategorii je díky vysoké úrovni přihlášených zásahů velmi těžkým úkolem. Někdy rozhodují detaily samotných akcí a diskuze je často skutečně napínavá. Určitě ale můžu prohlásit, že všichni nominovaní si postup do finále skutečně zaslouží,“ popsal své pocity Pavel Káčer, člen poroty a jednatel generálního partnera GridServices.

Hlasovat lze dvěma způsoby. Buď prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety www.adhr.cz, anebo zasláním hlasovací SMS. Do hlasování se může zapojit široká veřejnost, nejen hasičská obec. Každý hlasující může hlasovat oběma způsoby a přidělit svůj hlas jedné jednotce i jednomu sboru, a to v každé z pěti soutěžních oblastí. Hlasující může tedy udělit maximálně 5 hlasů jednotkám a 5 hlasů sborům prostřednictvím hlasovacího formuláře, a jeden hlase jednotce a jeden hlas sboru zasláním SMS. Přesný postup hlasování je popsán na stránkách ankety.