GALAVEČER ANKETY DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2023 – ZÁKLADNÍ INFORMACE

Slavnostní předávání ocenění finalistům 13. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku se uskuteční ve čtvrtek 16. listopadu v Laser Show Hall brněnského Bobycentra. Začátek večera je v 19 hodin. I vy můžete být při tom, a to prostřednictvím živého přenosu formou streamu, na který se budete moci připojit přímo zde.

18:50 – zahájení živého vysílání  

19:00  – zahájení slavnostního předávání ocenění dobrovolní hasiči roku 2023

21:00 – předpokládaný čas ukončení oficiální části večera

A na koho se můžete těšit?

Pozvání na vystoupení přijali Lenka Filipová, která si po léta pečlivě pěstovala image sympatické, hudbymilovné a inteligentní dívky či kultivované a atraktivní mladé ženy. Nikdy také zcela neopustila svoji původní profesi klasické sólové kytaristky, což nakonec vyústilo v několik LP desek věnovaných pouze klasické kytarové hudbě. Příznivý ohlas měly i její písničky věnované dětskému publiku. To vše ji vyneslo až do první desítky v popularitě českých zpěvaček v anketě Zlatý slavík. Dostalo se jí i celé řady mezinárodních uznání a ocenění. V současné době se také nově věnuje hře na elektrofonickou kytaru a je stále umělecky aktivní. Na svých webových stránkách vytvořila kytarovou školu.

https://www.lenkafilipova.cz

 

Kapela Highland – kapela vznikla koncem roku 2022 Poté, Co Rapper A Textař Eduard Rovenský Odešel Z Jím Založené Hudební Skupiny Poetika A Spolu Se Zpěvákem Jakubem Moulisem, Basákem Vítkem Coufalem, Kytaristou Honzou Mirgou A Bubeníkem Kubou Salavou Vytvořili Nové Hudební Uskupení Highland (Angl. Vysočina).

https://kapelahighland.cz 

 

a taneční skupina MAGIC FREE GROUP BRNO – taneční škola působí v Brně od roku 1996. Během 23. let získali mnoho úspěchů na tuzemských i mezinárodních soutěžích.

https://www.mfg.cz/ 

,