SDH Juřinka a SDH Komárovice zvítězili v krajském kole

Krajské kolo soutěže družstev SDH SH ČMS v požárním sportu probíhalo 20. června ve Zlíně. Soutěže se zúčastnilo 7 týmů žen a 9 týmů mužů, mezi nimiž byli i muži z Juřinky, kteří reprezentovali Zlínský kraj v celostátní soutěži v minulém roce a díky vítězství ve všech třech disciplínách si zajistili postup i pro letošní rok. Také se jim podařil jejich osobní rekord v požárním útoku, kde doběhli s časem 56,68. Po dramatickém průběhu a výborných výsledcích v kategorii ženy zvítězili zástupci okresu Vsetín a to ženy SDH Komárovice. SDH Juřinka a SDH Komárovice budou reprezentovat Zlínský kraj na Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu ve dnech 26.-28.6.2015 v Trutnově na Městském stadionu MEBYS.