V. sjezd Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

Významnost roku 2015 potvrdil sobotní sjezd Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, který se konal v sobotu 4. 7. 2015 v Pardubicích. Jednalo se o V. sjezd, na kterém se volili členové vedení na další pětileté období. Rovněž V. ročník, ale ankety Dobrovolní hasiči roku, jsme zde na pozvání organizátorů po celou dobu průběhu sjezdu prezentovali její aktuální vývoj a organizaci.

Významnost celé akce dokládala přítomnost řady významných hostů, mezi kterými byl premiér Bohuslav Sobotka, místopředseda vlády České republiky a ministr financí Andrej Babiš, který navštívil i prezentační prostory Ankety. Dále jsme měli příležitost se krátce potkat s předsedou Asociace krajů České republiky a hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem, který přijel ve své osobní hasičské uniformě a vzájemně jsme si potvrdili poskytnutí záštity i podporu letošního ročníku Ankety.

Rádi bychom touto cestou poblahopřáli všem představitelům SH ČMS k jejich zvolení a popřáli jim mnoho zdaru v jejich dalším pětiletém úsilí. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

Fotogralerie

,