Závěrečné hodnocení ankety Dobrovolní hasiči roku 2014

ocenění-jednotek-před-bannerem---vyhlášení-výsledků-ankety-Dobrovolní-hasiči-roku-2014

Čtvrtý ročník ankety Dobrovolní hasiči roku 2014 završilo slavnostní vyhlášení výsledků, které proběhlo 13. 11. 2014 na hudební scéně Městského divadla Brno. Známe 50 finalistů z řad jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí a sborů dobrovolných hasičů, jejich zásahy a činnosti. Vítězů je však mnohem více. Jsou to všichni Ti, kteří bez ohledu na pravidla či kritéria vykonávají tuto dobrovolnou činnost, pomáhají podporovat myšlenku vzájemné pomoci a i prostřednictvím nominací do ankety pomáhají šířit povědomí o práci dobrovolných hasičů. Za to jim patří naše upřímné poděkování.

Třicet finalistů obdrželo ceny v celkové výši 1.750 tis. Kč, za což vděčíme všem partnerům Ankety, která je díky čtyřleté podpoře společnosti RWE Distribuční služby, s.r.o., v roli Generálního partnera, s ní velmi často spojována. Velice si jejich podpory vážíme a také podpory našich Hlavních partnerům, díky kterým jsme mohli finalisty ocenit finančními dary v celkové výši 1.250 tis. Kč na podporu jejich další hasičské činnosti. Jsou to zejména společnosti NET4GAS, s. r. o., Česká pošta, s. p., Lesy České republiky, s. p., a ČEPS, a. s., jejichž zástupci měli možnost ceny finalistům osobně předat. Všem patří naše upřímné poděkování za jejich společensky uvědomělý přístup a podporu.

Děkujeme Partnerům Ankety za věcné ceny, za podporu organizace a technické prostředky, za vstřícnost a ochotu podpořit tuto myšlenku. Děkujeme také Patronům Ankety – Iloně Csákové a Ondřeji Vetchému, spolupracujícím hasičským sdružením, mediálním partnerům a všem, kteří poskytli své záštity a pomohli tak dosáhnout zdárný průběhu celé akce. Jejich jména najdete na těchto webových stránkách.

Za celý organizační tým a členy pořádajícího spolku děkujeme.

Jiří Bezděk

prezident spolku

Svatý Florián – Dobrovolní hasiči roku, z. s.